ОПЛАТА
При оформленні замовлення необхідно вибрати спосіб оплати. Інтернет - магазин "Bloomery Home" пропонує такі способи оплати:


1.. Спалата на сайті - картою вашого банку, через систему онлайн - платежів Way for Pay.
2. Також є можливість сплати на розрахунковий прахунок та отримання всіх документів (видаткова нанладна іт.д)
3. Накладний платіж - з предоплатою у розмірі 200 грн. (на замовлення оформлені тільки через інстаграм)

ДОСТАВКА
Ми здійснюємо доставку по всій Україні разом із транспортною компанією Нова Пошта. За рік нашої роботи ми відправили більше 1500 посилок.

Отримати своє замовлення Ви можете в будь - якому відділенні або почтоматі компанії "Нова Пошта", яке розташоване в безпосередній близькості до Вашого будинку.

Під час того, як Ви будете оформлювати замовлення, також зможете обрати декілька варіантів доставкки:
1) Самовивіз із нашого офісу в м.Київ у зручний для Вас час.
2) Доставка компанією Нова Пошта та Укр Пошта, відбувається по всій Україні до обраного Вами відділення або поштомату, термін доставки складає 1-2 дні Новою Поштою, та 3-5 днів Укр Поштою, а вартість послуг транспортними копаніями починаєтья від 40 грн.
3) Кур'єрська доставка компанією Нова Пошта здійснюється до обраної Вами адреси, перед прибуттям, з Вами зв'яжиться кур'єр Нової Пошти для уточнення зручного для вас часу доставки. Термін виконання доставки 1-3 робочих дні, а вартість від 100 грн.

Відправлення здійснюється з понеділка - п'ятницю після 18:00 так, як субота - недлія вихідні дні у нашому інтернет - магазині.