Повернення та обмін

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживачів». 

Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, впевніться що: 

товар не був у використанні та не має слідів експлуатації: подряпин, сколів, потертостей і т.п;
товар має повний комплект і не порушена цілісність упаковки;
збережені всі ярлики і заводське маркування;
Тобто ви маєте право обміняти непродовольчий товар відповідної якості якщо товар не задовольнив ваших побажань з форми, габаритів, фасону, кольору чи розміру, або ж ви не можете використати його з інших причин. 

Обмін товару відповідної якості відбувається якщо він не використовувався і був збережений товарний вигляд, властивості, пломби, ярлики.

Повернення та обмін товару 

Якщо товар відправляється з іншого міста: Ви сплачуєте всі поштові витрати, пов’язані з поверненням. Посилки з несплаченою доставкою для повернення не приймаються. Повернення коштів після повернення товару відбувається протягом 5-ти банківських днів після прибуття посилки в магазин (проводиться огляд отвару, передається інформація до бухгалтерії, після чого відбувається повернення коштів на вашу карту або рахунок).

Повернення та обмін браку/товару який не відповідає замовленню
Обмін виключно за наш рахунок. 
Просимо товар перевіряти на  Пошті🌺 
 
ЯКЩО ПРИ ОГЛЯДІ ВИ ПОМІТИЛИ БІЙ ЧИ БРАК, ОДРАЗУ ЗРОБІТЬ ФОТО ТА НАДІШЛІТЬ У ДІРЕКТ ТА МЕНЕДЖЕР У ПРОДОВЖ 5 ХВИЛИН НАПИШЕ ЯК ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТИ ОБМІН АБОЖ ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗА НОМЕРОМ ВКАЗАНИМ НА ПОСИЛЦІ ❤️ 
 
Скарги за межами Пошти та поштоматів Нової Пошти не приймаються.